Top
Rumeli Mah. Karaağaç Sok. No: 73 Çorlu / TEKİRDAĞ +90 282 692 46 88 info@sarfilm.com

Hakkımızda

N-PAK Ambalaj & Sarfilm Endüstriyel Bantlar adı ile 2013 yılında kurulan firmamız, faaliyet gösterdiği alanlarda öncü bir kuruluş olarak 10 yılı aşkın bir süredir koruyucu ürünler ve vermiş olduğu teknik destek ile birçok sektörde birçok firmaya ürün ve hizmet sağlamaktadır. 3M markasının Türkiye’deki distribütör bayii olan bilgi birikimi, tecrübeli ve uzman teknik ve üretim kadrosu ile Metal Kasa ve Seperatör Üretimi, 3M Bant, Yapıştırıcılar Grubu, 3M Elektrik & Elektronik Grubu ve 3M Bina Bakım Ürünleri Grubunun ürün tedariğini sağlamaktadır. N-PAK Ambalaj & Sarfilm Endüstriyel Bantlar başta savunma sanayi,  beyaz eşya, otomotiv, elektronik, matbaa, marin, mobilya, tekstil, yapı olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir.

Rekabetçi çözümler sunmayı hedefleyen firmamız 2013 yılından bu yana, endüstriyel bantlar, yapıştırıcılar ve farklı uygulama ürünleri alanında rekabet gücü yüksek olan PROSSIVE markası ile çeşitliliği ve rekabeti arttırmaktadır. Bünyesine kattığı genel endüstriye yönelik SIKA markası ürünleri ile kaliteli ürün ve hizmet anlayışından taviz vermeyen firmamız, SIKA yapısal yapıştırıcı ve poliüretan mastik ürün gruplarının yanında, CAOULO markası ile çift kompanentli, hızlı kürlenen ve siyanoakrilat yapıştırıcılar ile de farklı birleştirme çözümleri sunmaya devam etmektedir. N-PAK Ambalaj & Sarfilm Endüstriyel Bantlar aynı zamanda endüstriyel bantlar sektöründe lider markaların arasında bulunan ORAFOL firmasının temsilciliğini ve yetkili özel kesimler çözüm ortaklığını da üstlenmektedir.

Sahip olduğu montaj hattı ile N-PAK Ambalaj & Sarfilm Endüstriyel Bantlar müşteri ürünlerini bünyesine alarak gerekli bant vb. uygulamaları gerçekleştirmenin yanı sıra, ADLER & CAVALLO markası ile de firmaların uygulamalarına yönelik özel bant uygulama aparatları ve makinaları geliştirerek tüm prosesler boyunca ortak çözüm sağlamayı hedeflemektedir. Teknik saha ekibi ile hızlı ve zamanında, doğru ve yüksek kalitede çözüm anlayışı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü firmalar arasında yer alan N-PAK Ambalaj & Sarfilm Endüstriyel Bantlar güvenilir bir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz


Esnek ambalaj sektöründe Avrupa’nın en büyük ve en çok tercih edilen ilk beş kuruluşu içerisinde yer almak ve kar etmektir.

Misyonumuz


Çalışanlarımız, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, müşterilerimize kaliteli, güvenilir, sürekli ve çevreye saygılı esnek ambalaj çözümleri sunmak ve değer katmaktır.

Kalite Politikamız

  • Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmak,
  • Çözüm odaklı ürünler ile hizmet sağlamak,
  • Müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmek,
  • Farklı sektörlere hizmet sağlamak,
  • Müşterilerimiz için güvenilir ve doğru çözümler sağlamak,
  • Çalışanlarımıza güvenilir bir çalışma ortamı sağlamak,
  • Çevreye duyarlı ambalaj çöüzmleri üretmek kalite politikalarımızdandır.

Belgelerimiz

Sertifika ve belgelerimize aşağıdaki dokümanlardan indirebilir ve inceleyebilirsiniz.